Kiralık Vantuz Cam Montajı


Avşar vinç 2009 yılında kurulan, kalite asla tesadüf değildir sloganını benimseyen, sürekli kendini geliştiren, müşteri memnuniyetine önem veren, birden fazla vinç çeşidine sahip olan köklü bir kuruluştur. Mobil, sepetli ,hiyap, çift kırmalı, teleskobik vinç çeşitlerine sahip olan Avşar vinç aynı zamanda oto çekici, oto kurtarıcı cam vantuz hizmetleri de vermektedir. Kepçe kiralama ve forklift kiralama hususunda da kendimize güveniyoruz. Sürekli kendimizi geliştirip çağın gereksinimlere ayak uyduruyoruz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar,Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören,Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinin tamamına 7/24 hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda yeni aldığımız cam vakum montaj aleti olan vantuz ile bir çok ile ve ilçeye hizmet veriyoruz. Kiralık vantuz hususunda kendimize oldukça güveniyoruz. Bu alanda sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Vantuz çalışmamıza ait bu videoyu inceleyebilirsiniz.

Kiralık vantuz hususunda bize güvenebilir, kalite ve müşteri memnuniyeti ile karşılaşabilirsiniz. Vinç fiyatları ve kiralık vantuz hakkında bizi arayarak saatlik, günlük yada aylık fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kalite asla tesadüf değildir…

kiralık vantuz ve vinç hizmetleri için bizi aşağıdaki numaradan arayabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İletişim:

                                Hemen Arayın: 0532 484 46 14


avsarvinc hakkında

Avşar vinç olarak sepetli, mobil, çift kırmalı, hiyap vinç kiralama alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Güntay avşar 0532 484 46 14 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir