Üsküdar Kiralık Vinç 8 yorum


 

 

 

Üsküdar Kiralık Vinç

Avşar vinç 2009 yılında kurulan ve sürekli kendini geliştiren, müşteri memnuniyetine önem veren devamlı büyüyen bir firmadır. Sepetli vinç, mobil vinç, hiyap vinç, kiralık vantuz, çift kırmalı vinç, teleskobik vinç kiralama, oto kurtarıcı ve oto çekici alanında hizmet vermektedir. Ayrıca Ümraniye kiralık vinç olarak ta hizmet veriyoruz. Kadıköy kiralık vinç olarak ta 7/24 hizmet vermekteyiz. Üsküdar kiralık vinç olarak sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 açığız.

Kalite asla tesadüf değildir.

Bize ulaşabileceğiniz numara:  0532 484 46 14

Kalite ve ve güvenli taşımanın adı Avşar Vinç…

Hizmet verdiğimiz Mahalleler:

Acıbadem Mahallesi kiralık vinç kiralama
Ahmediye Mahallesi kiralık vinç kiralama
Altunizade Mahallesi kiralık vinç kiralama
Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi kiralık vinç kiralama
Bahçelievler Mahallesi kiralık vinç kiralama
Barbaros Mahallesi kiralık vinç kiralama
Beylerbeyi Mahallesi kiralık vinç kiralama
Bulgurlu Mahallesi kiralık vinç kiralama
Burhaniye Mahallesi kiralık vinç kiralama
Cumhuriyet Mahallesi kiralık vinç kiralama
Çengelköy Mahallesi kiralık vinç kiralama
Ferah Mahallesi kiralık vinç kiralama
Güzeltepe Mahallesi kiralık vinç kiralama
İcadiye Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kandilli Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kısıklı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kirazlıtepe Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kuleli Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kuzguncuk Mahallesi kiralık vinç kiralama
Küçük Çamlıca Mahallesi kiralık vinç kiralama
Küçüksu Mahallesi kiralık vinç kiralama
Küplüce Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mimar Sinan Mahallesi kiralık vinç kiralama
Murat Reis Mahallesi kiralık vinç kiralama
Salacak Mahallesi kiralık vinç kiralama
Selamiali Mahallesi kiralık vinç kiralama
Selimiye Mahallesi kiralık vinç kiralama
Sultantepe Mahallesi kiralık vinç kiralama
Ünalan Mahallesi kiralık vinç kiralama
Validei Atik Mahallesi kiralık vinç kiralama
Yavuztürk Mahallesi kiralık vinç kiralama
Zeynep Kamil Mahallesi kiralık vinç kiralama

Teleskobik Mobil Vinçlerimizle:

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI,  HER TÜR AĞIR NAKLİYE , EKİPLİ MAKİNA TAŞIMA, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, AĞIR SANAYİ, YÜKSEK ÇELİK ÇATI ve BİNALAR, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, 12 METREDEN YÜKSEK TANK – SİLO – KAZAN – BUNKER MONTAJI ve DEMONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI,  KULE VİNÇ MONTOJI ve DEMONTAJI yapılır.

üsküdar kiralık vinç

Çift Kırma Vinçlerimizle:

YÜKLEME, BOŞALTMA, ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, BİNA MANTOLAMA, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI yapılır.

üsküdar vinç kiralama

Sepetli Vinçlerimizle;

BİNA MANTOLAMA,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI yapılır.

Hiyap Vinçlerimizle;

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, BİNA MANTOLAMA, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI yapılır.

Kiralık Vinçlerimizle;

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI,  HER TÜR AĞIR NAKLİYE , EKİPLİ MAKİNA TAŞIMA, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, AĞIR SANAYİ, YÜKSEK ÇELİK ÇATI ve BİNALAR, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, 12 METREDEN YÜKSEK TANK – SİLO – KAZAN – BUNKER MONTAJI ve DEMONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI,  KULE VİNÇ MONTOJI ve DEMONTAJI,BİNA MANTOLAMA,  ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ, yapılır.

Oto Kurtarma ;

ARAÇ TAŞIMA  /  ARIZALI ARAÇ ÇEKME  /  AĞIR TİCARİ ARAÇ ÇEKME/ YOL YARDI M HİZMETİ

TOPLU ARAÇ SEVKİ /  ARAÇ KURTARMA  /  VINÇ ILE YÜKLEME / MUAYENEYE ARAÇ TAŞIMA  /  KAPILARI KİLİTLİ ARAÇLAR / TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI yapılır.

Nakliye Vinçlerimizle ;

VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,JENERATÖR ve KOMPRESÖR TAŞIMA VE MONTAJI, ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON TAŞIMA VE MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO  TAŞIMA VE MONTAJI – DEMONTAJI yapılır.

Konteyner Alımı-Satımı;

YÖNETİM BİNALARI, BELEDİYE VE DİĞER KAMU KURULUŞLARI EK HİZMET BİNALARI, EĞİTİM BİNALARİ, HASTANE YAPILARI ,YEMEKHANE VE YATAKHANE BINALARı, SOSYAL TESİS BINALARI, SATIŞ VE PAZARLAMA OFİSLERİ, GSM KABİNLERI, SPOR TESİSİ VE KLUP BİNALARI, ANAOKULLAR, ASKERİ TESİS YAPILARI,  WC DUŞLAR GİBİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Kiralık Forklift;

 UZUN VEYA KISA SÜRELİ FORKLİFT KİRALAMA İŞLERİNİZE OPERATÖRLÜ, OPERATÖRSÜZ, AYLIK, HAFTALIK, GÜNLÜK, SAATLIK, VEYA PROJE BAŞINA KIRALIK FORKLIFTLER VE VİNÇLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. FABRİKA TAŞIYOR, FUAR ORGANİZE EDİYOR, MAKİNE MONTAJ VE TAŞIMA İŞLERİNİZ VAR VEYA FORKLİFTİNİZ ARIZA YAPMIŞ TAMIR EDILINCEYE KADAR GEÇİCİ BİR FORKLİFT İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA BİZİ ARAYINIZ.

Üsküdar Vinç İletişim

Bize ulaşabileceğiniz numara:  0532 484 46 14

Üsküdar kiralık vinç olarak Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Avşar Vinç Kiralama Hizmetleri…


avsarvinc hakkında

Avşar vinç olarak sepetli, mobil, çift kırmalı, hiyap vinç kiralama alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Güntay avşar 0532 484 46 14 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 yorum “Üsküdar Kiralık Vinç

 • Yildiz bufe

  Bugün Avşar Vinci davet ettik Üsküdar’daki Yıldız büfenin tabelasını değiştirdik sepetli vinçle çok güzel çalışma çıkartılır bu çalışmaya ilk göz önüne alarak diğer şubelerimiz geri Avşar vinç çağıracağız Avşar Vinci herkese tavsiye ederiz Bu harika çalışmasından dolayı

 • Ferhat

  Bugün Üsküdar’daki Evkur şubemiz Avşar Vinci aşağı bilgi çağırdık gerçekten cam montajı çok güzel bir şekilde yaptılar Öncelikle deneyimli personelleri bulundurun duruyorlar bu çalışmadan dolayı çok teşekkür ederim

 • Hakan Altındağ

  Üsküdar da 3 günlük vinç kiralamamız gerekiyordu. Avşar Vinci kiraladık. Sağ olsun geldi ve çalıştı.Hızlı çalışan ve işimizi halleden Gürkan Beye teşekkür ederiz. Bir daga vinç lazım olduğu zaman kesinlikle avşar vinci arayacağım. Gönül rahatlığıyla bu arkadaşa iş verebilirsiniz.

 • Onur Yılmaz

  Üsküdar da vinç arayanalara Avşar Vinci öneririm. Vantuz lazım oldu. Sağ olsun yağmur yağmasına rağmen gelerek camlarımızı yerleştirdi. İşinde uzman bir firma. Güntay beyle mutlaka çalışmalısınız.