Gebze Kiralık Vinç, Gebze Vinç Kiralama 11 yorum


Gebze kiralık vinç, gebze vinç kiralama, gebze vinç alanında 7/24 hizmet.

Gebze Kiralık Vinç

Gebze Kiralık Vinç

2009 yılında kurulan firmamız  saatlik-haftalık-aylık Vinç kiralama , Forklift kiralama ,Oto kurtarma hizmetleri ve konteyner alım-satımı yapmaktadır.Siz değerli müşterilerimize  güvenli ve zamanında hizmet prensibi ile başladığımız yolculuğa, bugün daha büyük ve gelişmekte olan başarılı  bir firma olarak devam etmektedir.İş yaptığımız sektörlerde bugüne kadar ulaştığımız nokta ve ulaşmayı hedeflediğimiz zirvenin başarı anahtarının, sahip olduğumuz “nitelikli insan kaynağı” olduğuna inanıyoruz.

Gebze Vinç Kiralama

 

Avşar vinç 2009 yılında kurulan ve sürekli kendini geliştiren, müşteri memnuniyetine önem veren devamlı büyüyen bir firmadır. Sepetli vinç, mobil vinç, hiyap vinç, kiralık vantuz, çift kırmalı vinç, teleskobik vinç kiralama, oto kurtarıcı ve oto çekici alanında hizmet vermektedir. Ayrıca Pendik kiralık vinç olarak Tuzla kiralık vinç olarak ta hizmet veriyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 açığız.

Kalite asla tesadüf değildir.

Bize ulaşabileceğiniz numara:  0532 484 46 14

Kalite ve ve güvenli taşımanın adı Avşar Vinç…

 

Gebze Hizmet verdiğimiz Mahalleler

 

 

Adem Yavuz Mahallesi kiralık vinç kiralama
Ahatlı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Arapçeşme Mahallesi kiralık vinç kiralama
Balçık Mahallesi kiralık vinç kiralama
Barış Mahallesi kiralık vinç kiralama
Beylikbağı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Cumaköy Mahallesi kiralık vinç kiralama
Cumhuriyet Mahallesi kiralık vinç kiralama
Denizli Mahallesi kiralık vinç kiralama
Duraklı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Elbizli Mahallesi kiralık vinç kiralama
Eskihisar Mahallesi kiralık vinç kiralama
Gaziler Mahallesi kiralık vinç kiralama
Güzeller Mahallesi kiralık vinç kiralama
Hacıhalil Mahallesi kiralık vinç kiralama
Hatipler Mahallesi kiralık vinç kiralama
Hürriyet Mahallesi kiralık vinç kiralama
İnönü Mahallesi kiralık vinç kiralama
İstasyon Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kadıllı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kargalı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Kirazpınar Mahallesi kiralık vinç kiralama
Köşklü Çeşme Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mevlana Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mimar Sinan Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mollafenari Mahallesi kiralık vinç kiralama
Muallim Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mudarlı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Mustafapaşa Mahallesi kiralık vinç kiralama
Osman Yılmaz Mahallesi kiralık vinç kiralama
Ovacık Mahallesi kiralık vinç kiralama
Pelitli Mahallesi kiralık vinç kiralama
Sultan Orhan Mahallesi kiralık vinç kiralama
Tatlıkuyu Mahallesi kiralık vinç kiralama
Tavşanlı Mahallesi kiralık vinç kiralama
Tepemanayır Mahallesi kiralık vinç kiralama
Ulus Mahallesi kiralık vinç kiralama
Yağcılar Mahallesi kiralık vinç kiralama
Yavuz Selim Mahallesi kiralık vinç kiralama
Yenikent Mahallesi kiralık vinç kiralama

Gebze Teleskobik Mobil Vinç

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI,  HER TÜR AĞIR NAKLİYE , EKİPLİ MAKİNA TAŞIMA, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, AĞIR SANAYİ, YÜKSEK ÇELİK ÇATI ve BİNALAR, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, 12 METREDEN YÜKSEK TANK – SİLO – KAZAN – BUNKER MONTAJI ve DEMONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI,  KULE VİNÇ MONTOJI ve DEMONTAJI yapılır.

Gebze kiralık vinç

Gebze Çift Kırma Vinç

YÜKLEME, BOŞALTMA, ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, BİNA MANTOLAMA, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI yapılır.

Gebze vinç kiralama

Gebze Sepetli Vinç

BİNA MANTOLAMA,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI yapılır.

Gebze Hiyap Vinç Kiralama

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, BİNA MANTOLAMA, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI yapılır.

Kiralık Vinçlerimizle;

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI,  HER TÜR AĞIR NAKLİYE , EKİPLİ MAKİNA TAŞIMA, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, AĞIR SANAYİ, YÜKSEK ÇELİK ÇATI ve BİNALAR, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, 12 METREDEN YÜKSEK TANK – SİLO – KAZAN – BUNKER MONTAJI ve DEMONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI,  KULE VİNÇ MONTOJI ve DEMONTAJI,BİNA MANTOLAMA,  ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ, yapılır.

Oto Kurtarma ;

ARAÇ TAŞIMA  /  ARIZALI ARAÇ ÇEKME  /  AĞIR TİCARİ ARAÇ ÇEKME/ YOL YARDI M HİZMETİ

TOPLU ARAÇ SEVKİ /  ARAÇ KURTARMA  /  VINÇ ILE YÜKLEME / MUAYENEYE ARAÇ TAŞIMA  /  KAPILARI KİLİTLİ ARAÇLAR / TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI yapılır.

Nakliye Vinçlerimizle ;

VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,JENERATÖR ve KOMPRESÖR TAŞIMA VE MONTAJI, ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON TAŞIMA VE MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO  TAŞIMA VE MONTAJI – DEMONTAJI yapılır.

Konteyner Alımı-Satımı;

YÖNETİM BİNALARI, BELEDİYE VE DİĞER KAMU KURULUŞLARI EK HİZMET BİNALARI, EĞİTİM BİNALARİ, HASTANE YAPILARI ,YEMEKHANE VE YATAKHANE BINALARı, SOSYAL TESİS BINALARI, SATIŞ VE PAZARLAMA OFİSLERİ, GSM KABİNLERI, SPOR TESİSİ VE KLUP BİNALARI, ANAOKULLAR, ASKERİ TESİS YAPILARI,  WC DUŞLAR GİBİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Kiralık Forklift;

 UZUN VEYA KISA SÜRELİ FORKLİFT KİRALAMA İŞLERİNİZE OPERATÖRLÜ, OPERATÖRSÜZ, AYLIK, HAFTALIK, GÜNLÜK, SAATLIK, VEYA PROJE BAŞINA KIRALIK FORKLIFTLER VE VİNÇLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. FABRİKA TAŞIYOR, FUAR ORGANİZE EDİYOR, MAKİNE MONTAJ VE TAŞIMA İŞLERİNİZ VAR VEYA FORKLİFTİNİZ ARIZA YAPMIŞ TAMIR EDILINCEYE KADAR GEÇİCİ BİR FORKLİFT İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA BİZİ ARAYINIZ.

Gebze Vinç İletişim

Bize ulaşabileceğiniz numara:  0532 484 46 14

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Avşar Vinç Kiralama Hizmetleri…

gebzede kiralık vinç, gebze kiralık sepetli vinç, gebze vinç firmaları, gebze kiralık vinç, kiralık vinç gebze, gebze vinç,gebze kiralık vinç kiralama vinç gebze tüm mahlelerinde hizmet vermekteyiz portif kiralama sepetli vinç hiyap kiralık Çayırova kiralık vinç Şekerpınar kiralık vinç balçık kiralık vinç Pelitli Köyü kiralık vinç Tavşanlı köyü kiralık vinç Dilovası kiralık vinç Darıca kiralık vinç


avsarvinc hakkında

Avşar vinç olarak sepetli, mobil, çift kırmalı, hiyap vinç kiralama alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Güntay avşar 0532 484 46 14 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 yorum “Gebze Kiralık Vinç, Gebze Vinç Kiralama