Pendik Kiralık Vinç Kiralama 21 yorum


Pendik vinç kiralama, Pendik kiralık vinç alanında 7/24 hizmet. Avşar vinç olarak Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Pendik Kiralık Vinç

İstanbul Pendik te 7/24 mobil vinç kiralama çift kırma vinç kiralama teleskobik viç kiralama araç oto kurtarma için bze 7/24 ulaşın.

Avşar vinç Pendik vinç kiralama kiralık vinç servisi İstanbul.

Online müşteri hizmetleri numaramız ile iletişime geçerek bize ulaşabilirsiniz.

Kalite asla tesadüf değildir…

Telefon:  Hemen Arayın –  0532 484 46 14

Saygılarıızla.

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Mahalleleri Kiralık Vinç

Avşar vinç 2009 yılında kurulan ve sürekli kendini geliştiren, müşteri memnuniyetine önem veren devamlı büyüyen bir firmadır. Sepetli vinç, mobil vinç, hiyap vinç, kiralık vantuz, çift kırmalı vinç, teleskobik vinç, oto kurtarıcı ve oto çekici alanında hizmet vermektedir.

Pendik Mahalleleri Kiralık Vinç

 

pendik kiralık vinç

pendik vinç

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 açığız.

Kalite asla tesadüf değildir.

Bize ulaşabileceğiniz numara:  0532 484 46 14

Kalite ve ve güvenli taşımanın adı Avşar Vinç…

Pendik kiralık vinç hizmetinde uzman vinç Avşar Vinç.

Hizmet verdiğimiz mahalleler:

 • Ahmetyesevi Mahallesi kiralık vinç
 • Bahçelievler Mahallesi kiralık vinç
 • Batı Mahallesi kiralık vinç
 •  Çamçeşme Mahallesi kiralık vinç
 • Çamlık Mahallesi kiralık vinç
 • Çınardere Mahallesi kiralık vinç
 •  Doğu Mahallesi kiralık vinç
 • Dumlupınar Mahallesi kiralık vinç
 • Ertuğrulgazi Mahallesi kiralık vinç
 •  Esenler Mahallesi kiralık vinç
 • Esenyalı Mahallesi kiralık vinç
 • Fatih Mahallesi kiralık vinç
 • Fevziçakmak Mahallesi kiralık vinç
 • Güllübağlar Mahallesi kiralık vinç
 • Güzelyalı Mahallesi kiralık vinç
 •  Harmandere Mahallesi kiralık vinç
 • Kavakpınar Mahallesi kiralık vinç
 • Kaynarca Mahallesi kiralık vinç
 •  Kurtköy Mahallesi kiralık vinç
 • Orhangazi Mahallesi kiralık vinç
 • Orta Mahallesi kiralık vinç
 • Ramazanoğlu Mahallesi kiralık vinç
 •  Sanayi Mahallesi kiralık vinç
 •  Sapanbağları Mahallesi kiralık vinç
 •  Şeyhli Mahallesi kiralık vinç
 •  Sülüntepe Mahallesi kiralık vinç
 • Velibaba Mahallesi kiralık vinç
 •  Yayalar Mahallesi kiralık vinç
 • Yenişehir Mahallesi kiralık vinç
 • Yeşilbağlar Mahallesi kiralık vinç

Teleskobik Mobil Vinçlerimizle:

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI,  HER TÜR AĞIR NAKLİYE , EKİPLİ MAKİNA TAŞIMA, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, AĞIR SANAYİ, YÜKSEK ÇELİK ÇATI ve BİNALAR, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, 12 METREDEN YÜKSEK TANK – SİLO – KAZAN – BUNKER MONTAJI ve DEMONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI,  KULE VİNÇ MONTOJI ve DEMONTAJI yapılır.

Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

Pendik vinç kiralama

Çift Kırma Vinçlerimizle:

YÜKLEME, BOŞALTMA, ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, BİNA MANTOLAMA, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI yapılır.

Pendik Vinç Kiralama

 

Sepetli Vinçlerimizle;

BİNA MANTOLAMA,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI yapılır.

Pendik Vinç Kiralama

Pendik Vinç Kiralama

Hiyap Vinçlerimizle;

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, BİNA MANTOLAMA, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,  ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI yapılır.

Pendik Vinç Kiralama

Pendik Vinç Kiralama

Kiralık Vinçlerimizle;

YÜKLEME(tahmil), BOŞALTMA(tahliye), ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJI,  HER TÜR AĞIR NAKLİYE , EKİPLİ MAKİNA TAŞIMA, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TERSANE VE GEMİ İŞLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI, ENDÜSTRİYEL KAZAN MONTAJI ve DEMONTAJI, AĞIR SANAYİ, YÜKSEK ÇELİK ÇATI ve BİNALAR, ÇELİK ve BETON KOLONLAR, 12 METREDEN YÜKSEK TANK – SİLO – KAZAN – BUNKER MONTAJI ve DEMONTAJI, YÜKSEK BACA ve YANGIN MERDİVENİ MONTAJI,  KULE VİNÇ MONTOJI ve DEMONTAJI,BİNA MANTOLAMA,  ALTYAPI ÇALIŞMALARI (elektrik, su, doğalgaz), JENERATÖR ve KOMPRESÖR MONTAJI, VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ, yapılır.

Pendik Vinç Kiralama

Pendik Vinç Kiralama

Oto Kurtarma ;

ARAÇ TAŞIMA  /  ARIZALI ARAÇ ÇEKME  /  AĞIR TİCARİ ARAÇ ÇEKME/ YOL YARDI M HİZMETİ

TOPLU ARAÇ SEVKİ /  ARAÇ KURTARMA  /  VINÇ ILE YÜKLEME / MUAYENEYE ARAÇ TAŞIMA  /  KAPILARI KİLİTLİ ARAÇLAR / TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO MONTAJI ve DEMONTAJI yapılır.

Pendik Vinç Kiralama

Pendik Vinç Kiralama

Nakliye Vinçlerimizle ;

VİNÇ GEREKTİREN NAKLİYE İŞLERİ,JENERATÖR ve KOMPRESÖR TAŞIMA VE MONTAJI, ÇATI-KOLON-MAKİNA MONTAJI ve DEMONTAJI, HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON TAŞIMA VE MONTAJI, VİNÇLE NAKLİYE, FABRİKA KURULUM – MONTAJ ve DEMONTAJ , İNŞAAT SEKTÖRÜ HERTÜRLÜ VİNÇ HİZMETLERİ, TABELA MONTAJI, TEKNE ve YAT TAŞIMA İNDİRME, TRAFO  TAŞIMA VE MONTAJI – DEMONTAJI yapılır.

Kiralık Vinç Pendik

Konteyner Alımı-Satımı;

YÖNETİM BİNALARI, BELEDİYE VE DİĞER KAMU KURULUŞLARI EK HİZMET BİNALARI, EĞİTİM BİNALARİ, HASTANE YAPILARI ,YEMEKHANE VE YATAKHANE BINALARı, SOSYAL TESİS BINALARI, SATIŞ VE PAZARLAMA OFİSLERİ, GSM KABİNLERI, SPOR TESİSİ VE KLUP BİNALARI, ANAOKULLAR, ASKERİ TESİS YAPILARI,  WC DUŞLAR GİBİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Kiralık Forklift;

 UZUN VEYA KISA SÜRELİ FORKLİFT KİRALAMA İŞLERİNİZE OPERATÖRLÜ, OPERATÖRSÜZ, AYLIK, HAFTALIK, GÜNLÜK, SAATLIK, VEYA PROJE BAŞINA KIRALIK FORKLIFTLER VE VİNÇLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. FABRİKA TAŞIYOR, FUAR ORGANİZE EDİYOR, MAKİNE MONTAJ VE TAŞIMA İŞLERİNİZ VAR VEYA FORKLİFTİNİZ ARIZA YAPMIŞ TAMIR EDILINCEYE KADAR GEÇİCİ BİR FORKLİFT İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA BİZİ ARAYINIZ.

Kiralık Vinç Pendik

Pendik Vinç Kiralama

Pendik vinç kiralama olarak Pendik bölgesinde ihtiyaç duyabileceğiniz vinç kiralama hizmetlerini sizlere en uygun fiyatlardan sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama noktasında profesyonel bir tavır sergileyen ekip arkadaşlarımız ve firmamız sizleri memnun edecek!

Pendik Vinç Kiralama

Pendik bölgesindeki vinç hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Vinç, bilindiği gibi artık hemen hemen her sektörde kullanılan bir araçtır. En popüler iş araçlarının başında gelen vince olan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Bizler de bunun bilincinde olarak inşaat, reklam, taşınma vb. sektörlerde eksiklerinizi gideriyoruz. Firmamızda sepetli ve kiralık olan bütün vinçlerimizi dilediğiniz şekilde kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Bizlerden hizmet almak hem bütçenize hem de kazancınıza yardımcı olacak.

Firmamızdan kiralayacağınız vinçler sayesinde artık eşyaları insan gücü ve iş kazası olmadan istediğiniz yerden istediğiniz yere taşıyabileceksiniz. Vinçlerimizi kiralayarak kullanmanız, maddi anlamda sizleri sarsmayacaktır.

Her işe uygun, çeşitli yüksekliklere ulaşan vinç araçlarımız bulunmaktadır. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi gittikçe rağbet gören bu sektörde birçok firma ortaya çıkmaktadır. Bizler bu firmalar arasından kendimizi sıyırdık. Peki, ama nasıl? Bizim bu firmalardan farkımız nedir?

Firmamız her şeyden önce müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Verdiğimiz bu önem sayesinde de her geçen gün müşteri sayımızı ve hizmet verdiğimiz alanları genişletmekteyiz. Ayrıca tuzla kiralık vinç olarak ta 7/24 hizmet vermekteyiz.

Fiyatlarımız sektör içerisindeki fiyatlarla kıyaslandığında son derece uygundur. Bu sebeple de oldukça fazla tercih edilmekteyiz.

Çalışmalarımız daima ilkelerimize ve değerlerimize göre gerçekleştiriyoruz. Bu da ne kadar prensipli bir firma olduğumuzu bir kere daha gözler önüne sermektedir.

Her çalışmaya uygun araçlarımız bulunmaktadır.

Müşterilerimize vinçleri kiralayarak, onların maddi anlamda zarar uğramalarını önlüyoruz. Bu şekilde de bizi tercih edenlerin sayısında büyük bir artış gözlemliyoruz.

Pendik’te Kiralık Vinç

Pendik’te kiralık vinç olarak diğer firmalardan olan farkımızı sizlere sunduk. Sizler de bu özelliklerimizi ve fiyatlarımızı göz önünde bulundurarak bizleri tercih edebilirsiniz. Sadece vinç kiralama hizmeti değil, aynı zamanda da sepetli kiralık vinç hizmetini de sizlere sunuyoruz. Sepetli vinçler daha güvenlikli bir çalışma ortamını sizlere sunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi bizler için en önemli olan şey sizlerin memnuniyetidir. Bu sebeple de olabilecek herhangi bir iş kazasının önüne geçerek, müşterilerimizin sürekli olarak memnun kalmasını amaçlamaktayız.

Pendik’te Kiralık Vinç

Önemli bir nokta daha bulunuyor. Sektör içerisindeki pek çok firma, ne yazık ki müşterilere anlaştıktan, parayı aldıktan sonra, onlarla bir daha iletişime geçmemektedir. Bizim yine farkımız burada da ortaya çıkıyor. Müşterilerimizle sadece hizmet satma aşamasında değil, hizmet içerisinde ve hizmet sonrasında da onlarla olan bağlantımızı koparmıyoruz. Çünkü sizler bizim için son derece değerlisiniz. Bu sebeple de sizi memnun etmek için her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Pendik Kiralık Vinç

Pendik kiralık vinç olarak vinçleri bizlerden saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. İhtiyacınızın süresine göre kiralama işlemi yapacağınız için, fiyat bakımından da çok zorlanmayacaksınız. Bu şekilde de işlerinizi daha kısa süre içerisinde bitireceğinizi garanti ediyoruz.

Pendik Kiralık Vinç

Fiyatlarımız, vincin kullanım alanına ve taşıyacağı yüke göre değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple bizimle iletişime geçtikten sonra bu noktalar hakkında bilgi verirseniz, fiyat konusunda da ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz. Vinçlerimiz sadece belirttiğimiz sektörlerde değil, aynı zamanda da dizi ve reklam çekimlerinde de kullanılıyor. Işık ve kamera açısını en iyi yerden yakalamak isteyenlerin tercihi vinç kullanmaktan yana oluyor. Sizler de bu sektör içerisindeyseniz ve kiralık vinçlere ihtiyacınız varsa, bu noktada kimi tercih edeceğinizi biliyorsunuz!

Pendik vinç kiralama Pendik kiralık vinç Pendik vinç pendik vinç servisi pendikte kiralık vinç nerede sepetli vinç kiralama hiyap vinç kiralama mobil vinç kiralama oto kurtarici çekici kiralık vinç fortif kiralama Pendik sepetli vinç kiralama Pendik kiralık sepet Pendik forklift kiralama Pendik kiralık forklift Pendik sepetli vinç Pendik Avşar vinç Avşar vinç Pendik Pendik’te Avşar bir iş var Pendik tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz 7/24 sevgili Değerli müşterilerimiz bir telefon kadar yakınız size

Pendik kiralık vinç için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 0532 484 46 14

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Avşar Vinç Kiralama Hizmetleri…


avsarvinc hakkında

Avşar vinç olarak sepetli, mobil, çift kırmalı, hiyap vinç kiralama alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Güntay avşar 0532 484 46 14 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21 yorum “Pendik Kiralık Vinç Kiralama