İstanbul Vinç Kiralama Firmaları 1 yorum


İstanbul Vinç Kiralama Firmaları

istanbul vinç kiralama firmaları hakkında bilgi almak için doğru adrestesiniz. Avşar vinç 2009 yılında kurulan, mobil vinç, sepetli vinç, hiyap vinç, teleskobik vinç, çift kırmalı vinç kiralama hizmeti sunan, inovasyona önem verip sürekli kendini geliştiren vinç alanında uzmanlaşan köklü bir kuruluştur. Ayrıca oto çekici, oto kurtarma, cam montajını kiralık vantuz ile yapan, kiralık kato, forklift ve kepçe kiralama hizmeti sunan bir kurumsal firmadır.

İddaa ediyoruz ki istanbul vinç kiralama firmaları arasında öncüyüz. Bizi rakiplerimizden ayıran 7/24 çalışmamız ve beklentilere acil karşılık vermemizdir. İstanbul’un Anadolu yakası, Avrupa yakası, Kocaeli ve çevresinde saatlik, günlük, aylık vinç kiralamak istiyorsanız bir telefon kadar yakınındayız. Bizi bu hususta arayabilir vinç kiralama hususunda fiyat alabilirsiniz.

Kalite asla tesadüf değildir. Şimdi vinç ile yapmış olduğumuz bazı çalışmalarımızın fotağraflarını göstermek istiyoruz. İlgili çalışmaları aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz.

Avşar vinç, vinç kiralamada uzmandır. Kalite asla tesadüf değildir. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. istanbul vinç kiralama firmaları hakkında Avşar vinç bilgi vermiştir. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizi aşağıdaki numaradan hemen arayabilir, vinç kiralama hususunda bilgi alabilirsiniz…

 

Telefon: 0532 484 46 14


avsarvinc hakkında

Avşar vinç olarak sepetli, mobil, çift kırmalı, hiyap vinç kiralama alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Güntay avşar 0532 484 46 14 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “İstanbul Vinç Kiralama Firmaları