Beykoz Oto Çekici ve Kurtarma Hizmetleri 69 yorum


Beykoz Oto Çekici ve Kurtarma Hizmetleri

Avşar vinç olarak olası bir kaza esnasında veya  aracınız bozulduğunda çekici ve kurtarma işlemleri yapmaktayız. Avşar vinç 2009 yılında kurulan, sepetli, mobil, hiyap, teleskobik, çift kırmalı vince sahip olan, çalışma kadrosunu devamlı artıran, Devletine vergilerini ödeyip kendini sürekli geliştiren bir vinç firmasıdır. Beykoz kiralık vinç alanında 7/24 hizmet.

İstanbul Anadolu yakası,Avrupa yakası ve gebze civarına 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizi diğer firmalardan ayıran kurumsal olmamız ve müşteri memnuniyetine ve taleplere önem vermemizdir. Oto çekici ve kurtarıcı hizmetlerinin dışında, yükleme, taşıma, boşaltma ve kiralık vantuz hizmetleri de vermekteyiz.

Avşar vinç firması 2009 yılında kurulmuştur. ve sektörde yaklaşık olarak 10 yıla yakın tecrübesi vardır. Operatörleri iş sağlık güvenliğine uygun olarak çalışmaktadır.

Hizmet Verilen Mahalleler:

Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonez Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesi

Beykoz oto çekici ve kurtarma hizmeti bizden sorulur.

Kaliteli taşımacılık için, vinç hizmetleriniz için bize aşağıdaki numaran ulaşabilirsiniz.

Saygı ve selamlarımızla.

Avşar Vinç: Oto çekme ve kurtarma hizmetleri…

İletişim: Güntay Avşar: 0532 484 46 14


avsarvinc hakkında

Avşar vinç olarak sepetli, mobil, çift kırmalı, hiyap vinç kiralama alanında 7/24 hizmet vermekteyiz. Güntay avşar 0532 484 46 14 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

69 yorum “Beykoz Oto Çekici ve Kurtarma Hizmetleri